Read Potęga teraźniejszości by Eckhart Tolle Free Online


Ebook Potęga teraźniejszości by Eckhart Tolle read! Book Title: Potęga teraźniejszości
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 373 KB
The author of the book: Eckhart Tolle
Edition: Galaktyka
Date of issue: 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data
Loaded: 1570 times
Reader ratings: 4.1

Read full description of the books:We współczesnym świecie ogromne tempo życia wiąże się nierozerwalnie ze stresem i licznymi przypadkami depresji. Czy tak musi być? Otóż niekoniecznie. W książce „Potęga teraźniejszości” Eckhart Tolle, słynny nauczyciel duchowy, pokazuje nam, jak żyć szczęśliwie i w zgodzie z samym sobą. Bo osiągnięcie wewnętrznego spokoju i harmonii jest w zasięgu każdego z nas i wcale nie musi być rzeczą trudną. Należy tylko odejść od utartych schematów myślenia, które niepotrzebnie pogłębiają obawy i lęki oraz, ogólnie rzecz ujmując, psychiczny dyskomfort człowieka.

Książka ta pokazuje drogę ku oświeceniu i adresowana jest do tych, którzy drogą tą pragną podążać. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą odmienić swoje życie i potrzebują przewodnika, który im w tym pomoże. Inspirowana jest filozofią mistrzów aikido. Droga ta wymaga zatem koncentracji i wejścia w sferę życia, w której nie ciążą czas, problemy, myślenie czy brzemię osobowości.

To poruszająca, mądra i inspirująca lektura. Stworzona przez autora, który został uznany przez Watkins Review za najbardziej wpływowego na świecie autora książek o duchowości. Z resztą Eckhart Tolle jest sam w sobie postacią niezwykłą. Studiował psychologię, filozofię i literaturę na Uniwersytecie Londyńskim. Studia doktoranckie odbył natomiast na słynnym Uniwersytecie Cambridge. Nie jest przedstawicielem żadnej religii ani też wyznawcą jakiejś jednej, konkretnej szkoły filozoficznej. W swych pracach oczywiście inspiruje się rozmaitymi nurtami, jednak stara się wydobyć z nich to, co naprawdę ważne jest dla ludzi pragnących zmienić na lepsze swoje życie.


Download Potęga teraźniejszości PDF Potęga teraźniejszości PDF
Download Potęga teraźniejszości ERUB Potęga teraźniejszości PDF
Download Potęga teraźniejszości DOC Potęga teraźniejszości PDF
Download Potęga teraźniejszości TXT Potęga teraźniejszości PDFRead information about the author

Ebook Potęga teraźniejszości read Online! Eckhart Tolle , born Ulrich Leonard Tolle, February 16, 1948, is a German-born writer, public speaker, and spiritual teacher. The New York Times has called him "the most popular spiritual author in the nation". He is the author of the bestsellers "The Power of Now" and "A New Earth".
Tolle had an unhappy childhood in Germany and Spain. His depression reached its peak during early adulthood in England, until he underwent what he calls an "inner transformation". He then spent many years as a vagrant, "in a a state of deep bliss", he says, before becoming a spiritual teacher. He eventually moved to North America where he began writing his first book. He currently lives in Vancouver, Canada with his wife, Kim Eng.


Reviews of the Potęga teraźniejszości


AARON

Why is she out! It must be endless!

CALEB

Why do I need to write a phone number?

CHARLOTTE

Total disappointment

LUKE

Why is she out! It must be endless!

RUBY

Fantastic book!
Add a comment
Download EBOOK Potęga teraźniejszości by Eckhart Tolle Online free

PDF: potga-teraniejszoci.pdf Potęga teraźniejszości PDF
ERUB: potga-teraniejszoci.epub Potęga teraźniejszości ERUB
DOC: potga-teraniejszoci.doc Potęga teraźniejszości DOC
TXT: potga-teraniejszoci.txt Potęga teraźniejszości TXT