Read Savcı by Scott Turow Free Online


Ebook Savcı by Scott Turow read! Book Title: Savcı
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 793 KB
The author of the book: Scott Turow
Edition: oridor Yayıncılık
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data
Loaded: 2537 times
Reader ratings: 4.8

Read full description of the books:"Sizi geceleri uyutmayacak, adrenalin yükleyecek bir kitap arıyorsanız doğru yerdesiniz."
-People-

Başarılı bir savcı olan Carolyn evinde ölü bulunur. Onunla aynı departmanda çalışan meslektaşı Savcı Rusty'den davayı üstlenmesi istenir. Rusty, soruşturmanın derinliklerine indikçe, Carolyn'in hayatındaki tuhaf sırları da tek tek kazımaya başlar. Ancak kendisinin de bir sırrı vardır. Carolyn'in eski erkek arkadaşlarından biridir ve ona kurtulamadığı bir tutkuyla bağlıdır. Sırrı kaçınılmaz bir şekilde ortaya çıktığında, tüm oklar onu göstermeye başlar. Kadının evinde bulunan kan örneği, bardaktaki parmak izleri, olay gecesi telefon kayıtları… Bulduğu ipuçları onu adım adım gerçek katilin kendisi olduğu gerçeğine götürdüğünde Rusty, şeytani bir oyunun ortasında kaldığını anlar. Nevrotik bir kadınla tek çocuklu mutsuz bir evlilik süren Rusty, seçimlerde kaybettiği için onu suçlayan başsavcının baskısı altında ezilip, kendini aklamaya çalışırken en büyük kavgası kendi iç sesiyle olacaktır. Dönen bir girdabın içine çekildikçe, gerçek katile ne kadar yakın olduğunu fark eder.


"İki gün aralıksız okuduktan sonra kendimi arınmış, canlanmış ve bittiği için üzülmüş hissettim. Uzun zamandır okuduğum en nefes kesici romanlardan biri."
-Pat Conroy-

"SAVCI baştan sona merak uyandıran, okuyucuyu fevkalade çarpıcı bir sonla buluşturan bir kitap. Yazarın eski bir savcı olmasından ileri gelen ustalığı göz dolduruyor."
-John Katzenbach-

"SAVCI üst düzey bir başarı ürünü - olağanüstü hakimiyeti ve dokunuşu her sayfada hissettiren, kanıtları birleştirme, uygulama (ve saklama) becerisiyle, korkutucu derecede gerçekçi karakterler… Bir kez başladınız mı kolay kolay kenara koyamayacağınız bir gerilim romanı."
-Wallace Stegner-


Download Savcı PDF Savcı PDF
Download Savcı ERUB Savcı PDF
Download Savcı DOC Savcı PDF
Download Savcı TXT Savcı PDFRead information about the author

Ebook Savcı read Online! Scott Turow is the author of ten bestselling works of fiction, including IDENTICAL, INNOCENT, PRESUMED INNOCENT, and THE BURDEN OF PROOF, and two nonfiction books, including ONE L, about his experience as a law student. His books have been translated into more than forty languages, sold more than thirty million copies worldwide, and have been adapted into movies and television projects. He has frequently contributed essays and op-ed pieces to publications such as the New York Times, Washington Post, Vanity Fair, The New Yorker, and The Atlantic.


Reviews of the Savcı


ROBERT

The book has disappointed, little new, lots of water!

HARRY

Why do I need to drive a phone number?

ISABELLA

A useful book to free yourself from negative emotions and joy.

GEORGE

It was a surprisingly interesting book. Very highly recommended.
Add a comment
Download EBOOK Savcı by Scott Turow Online free

PDF: savc.pdf Savcı PDF
ERUB: savc.epub Savcı ERUB
DOC: savc.doc Savcı DOC
TXT: savc.txt Savcı TXT